Lubisz obstawia sporty wirtualne? Jak tak to warto jest skorzystać promocji bukmacher Forbet, który w dniu 8 maja zmniejsza ryzyko przegranej na kupony ze sportów wirtualnych.

Forbet zmniejsza przegrane na sporty wirtualne

Forbet zmniejsza przegrane na sporty wirtualne

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty może wziąć udział w tej promocji. A swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunkiem koniecznym w tej akcji jest zawarcie kuponu dniu 8 maja do godziny 23:59. Poza tym bukmacher wymaga, żeby kupon spełniał następujące warunki promocji:

  • muszą na nim znaleźć się jedynie ze sportów wirtualnych I
  • stawka kuponu musi być równa 20 PLN
  • kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00
bonus bez wpłaty za darmo w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli kupon spełnia powyższe warunki promocji, a o tego został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Lecz należy pamiętać, żre w tej akcji biorą udział jedynie trzy pierwsze kupony, które spełnia warunki promocji. To sprawia, że maksymalnie można otrzymać 60 PLN. Bonus trafi na konto najpóźniej do 36 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy bukmacher Bwin jest w Polsce legalny?
Następny artykułForbet podwyższa wygrane swoim graczom o 12%
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.