Specjalną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z eliminacje od europejskich pucharów oferuje legalny bukmacher STS. W przypadku przegranej każdy z użytkowników może liczyć na zwrot stawki do 100 PLN.

Bonus dla typerów za typowanie eliminacji do europejskich pucharów

Bonus dla typerów za typowanie eliminacji do europejskich pucharów

Warto jest dodać, że podczas najbliższych spotkań eliminacyjnych będzie mogli obserwować polskie drużyny. Bowiem przed nami takie starcia, Legia Warszawa vs Bodo Glimt i Śląsk Wrocław – Paide.

Na przeciw swoim typerom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje promocję „Cashback do 100 PLN”. Wspomniana oferta aktywna jest wszystkim użytkownikom w dniach od 13 do 15 lipca do godziny 23:59. Należy mieć na uwadze, że chcąc wziąć udział w tej ofercie koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym to musi znajdować się minimum jeden typ związany z rozgrywkami eliminacyjnymi do Ligi Mistrzów lub Ligi Konferencji.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy faworyci zawiodą. Każdy użytkownik otrzyma zwrot 15% stawki za wszystkie przegrane kuponu. Maksymalnie może to wynieść nawet 100 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam początek, gdzie to można otrzymać łączny bonus o wartości 1229 PLN.

W skład pakietu powitalnego wchodzą: darmowe 29 PLN za założenie konta bez żadnego depozytu oraz bonus równowartości dokonanej wpłaty, aż do 1200 PLN.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdego użytkownikowi pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja „Cashback na Europejskie Puchary” u legalnego bukmachera STS
Następny artykułSTS bonusy bukmacherskie dla graczy od STS
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.