Obstawiasz sporty wirtualne? Jak tak, to warto jest skorzystać z oferty bukmachera TOTALbet, który to zmniejsza przegrane. Jeżeli okażę się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany to operator dokona zwrotu stawki.

Bukmacher codziennie zwraca stawkę za przegrany kupon

Bukmacher codziennie zwraca stawkę za przegrany kupon

Ta akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają weryfikowane konto u bukmachera TOTALbet.

Promocja aktywna jest do dnia 17 czerwca do godz. 23:59. Jednak warto jest pamiętać, że każdego dnia bukmacher dokonuje zwrotu stawki.

Warto jest pamiętać, że w promocji bierze udział jedynie pierwszy przegrany kupon każdego dnia do 17 czerwca.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać do tej promocji. Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirutlanych z oferty przedmeczowej.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 40 PLN, ale w promocji z wykluczone kupony zagrają za środki bonusowe.

bonus bez wpłaty za darmo w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Typer, który dokonał zawarcia kuponu i spełnia on powyższe warunki promocji, a został rozliczony jako rozegrany to może liczyć na zwrot 100% stawki od bukmachera.

Zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto gracza maksymalnie do 48 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Bonus w Totalbet za rejestrację bez wpłaty

Warto jest pamiętać, że bukmacher TOTALBet oferuje dla swoich graczy darmowy bonus za rejestrację i to bez dokonanie wpłaty.

Wystarczy, że gracz złoży nowe konto i poprawnie przejdzie proces weryfikacji danych, a w zmianach od operatora otrzyma bonus w wysokosci 10 PLN.


Bukmacher Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Etoto zmniejsza przegrane na siatkarską Ligę Narodów. Zwrot do 100 PLN
Następny artykułME U21: Mniejsze przegrane u bukmachera Forbet
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.