Ciekawą ofertę promocyjną dla swoich graczy oferuje bukmacher LvBet który w związku z imprezą ESL One Cologne w CS:GO zwiększa wygrane o 14%.

E-sport promocja u bukmachera

E-sport promocja u bukmachera

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmacher LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępną jest dla typerów w dniach od 2 do 7 lipca.

Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty bukmachera na imprezę ESL One Cologne w CS:GO .

Dostępne są zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi

Jednak należy pamiętać, że kupon musi zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Jeżeli jej nie posiadasz to w łatwy sposób możesz ją ściągnąć, a następnie zainstalować. Ten proces nie zajmie CI zbyt dużo czasu.

bonus na start. kod promocyjny betonline

Stawka za jaki zostanie zagrany kupon jest dowolna, ale należy pamiętać, że kupony zawarte za środki bonusowe ą wykluczone z tej akcji.

Typer, który spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo jego kupon został rozliczony jako wygrany. To bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Bukmacher Lvbet darmowy bonus na start:

Warto jest pamiętać, że bukmacher LvBet oferuje darmowy bonus na start dla swoich graczy. Wystarczy założyć nowe konto, aby otrzymać 20 PLN.

Otrzymane środki można wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Co ważne w tym wszystkim nie trzeba dokonywać nawet jednej wpłaty, aby otrzymać darmowe środki.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Etoto rozdaje darmowy bonus 40 PLN co weekend
Następny artykułPakiet promocyjny na start u bukmachera STS
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.