Bukmacher Forbet zachęca do dokonania depozytu w dniu 20 maja. Osoby, które dokonają wpłaty otrzymają bonus w wysokości 50% od kwoty wpłaty, Maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

Forbet zwiększa depozyt o 50%

Forbet zwiększa depozyt o 50%

Ta promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet. A to wszystko sprawia, że swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać.

Promocja dostępna jest w dniu 20 maja do godziny 23:59. I do tego czasu gracz ma czas na dokonanie depozytu. W zamian operator przyzna bonus w wysokości 50% od kwoty wpłaty. Minimalna kwota jaka bierze udział w tej akcji to 20 PLN, zaś maksymalnie można otrzymać 200 PLN pod warunkiem dokonania depozytu w kwocie nie mniejszej niż 400 PLN.

bonus bez wpłaty za darmo w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonuonus najpeirw trzeba odbkować poprzez zagranie kuponu,:

  • stawka jego nie musi być równa wpłaconej kwocie
  • kurs łączny kuponu będzie nie mniejszy niż 2..00
  • z odblokowania bonusu są wykluczone kupony systemowe oraz mające zdarzenia wirtualne II

Bonus automatycznie trafi na konto gracza po dokonaniu wpłąty. Lecz należy pamiętać, że ta promocja dotyczy jedynie pierwszego depozytu dokonanego w dniu 20 maja.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00. Bukmacher STS daje 7 dni na dokonanie obrotu.

Darmowy bonus bez rejestracji

W dodatku bukmacher Forbet przyznaje bonus dla wszystkich nowych graczy w wysokości 50 PLN. Chcąc go otrzymać należy podczas procesu rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian na konto gacza trafi bonus i to bez żadnego depozytu!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus za kupony z LOTTO Ekstraklasy od Fortuny
Następny artykułLiga Narodów. Wygraj wyjazd do Włoch z Forbet
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.