Legalny bukmacher eWinner PL zwiększa wygrane swoim graczom za obstawienie meczy tenisowych. Wystarczy typować dowolne zdarzenia, aby liczyć na większe wygrane nawet o 20%.

Pewne bonusy za obstawienie tenisa od eWinner

Pewne bonusy za obstawienie tenisa od eWinner

Warto jest dodać, że jest co obstawiać, ponieważ mecze rozgrywane są z tenisa regularnie. W dodatku możemy emocjonować się rozgrywkami w Australian Open, gdzie kapitalnie spisuje się Iga Świątek.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher eWinner, który oferuje promocję „Australian Boster”, która jest aktywna do 30 stycznia. Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl.

Bonusy dla typerów od eWinner

Warunki promocji „Australian Boster” są bardzo proste i czytelne dla każdego. Bowiem bukmacher eWinner kwalifkuje kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na którym muszą znajdować się mecze wyłącznie z tenisa. Typy mogą pochodzić dowolnych rozgrywek, ale kurs nie może być mniejszy niż 1.30.

bez depozytu bonus sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jest mieć na uwadze, że czym więcej typów większy będzie przyznany bonus:

  • Za 3 zdarzenia otrzymasz +14% DO WYGRANEJ
  • Za 4 zdarzenia otrzymasz +17% DO WYGRANEJ
  • Za 5 lub więcej zdarzeń otrzymasz aż +20% DO WYGRANEJ

Kod promocyjny w eWinner PL:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u legalnego bukmachera eWinner online mogą na sam start liczyć na następujące bonusy:

  • pierwszy bezpieczny kupon do 110 PLN
  • bonus za drugi depozyt do 500 PLN

Jednak powyższe bonusy będą aktywne typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest dodać, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus do 100 PLN od eWinner na NBA i NHL
Następny artykułDarmowe bonusy za obstawienie sportów wirtualnych w STS
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.