Specjalną ofertę promocyjną graczom przygotował bukmacher Betclic. Typerzy za wytypowanie chociażby strzelca bramki w dowolnym pojedynku z piłki nożnej mogą otrzymać dodatkowe środki w ramach promocji „Misja Sport”.

Misja Strzelec – wygraj do 120 PLN

Misja Strzelec – wygraj do 120 PLN

Warto jest powiedzieć, że oferta bukmachera Betclic na zmagania z piłki nożnej jest bardzo bogata, ponieważ przed nami przecież spotkania rankingi reprezentacyjnej, m.in. w Lidze Narodów, ale też i barażach o EURO.

Z tej okazji bukmacher nagradza swoich typerów bonusami, a można otrzymać nawet 120 PLN. Typer, który chce liczyć na premię musi koniecznie musi się do tej promocji zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana oferta dostępna jest graczom w dniach od 07.10.2020 od godz. 11:00 a 14 października 23:59.

Bonusy dla typerów piłki nożnej:

W promocji „Misja strzelec” bukmacher Betclic dopuszcza zakłady pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe. Warunek jednak konieczny, jaki musi zostać spełniony przez typerów, jest taki, że na zakładzie musi znajdować się zdarzenie specjalne: (np: strzelec gola, strzelec pierwszego gola, zawodnik strzeli i jego zespół wygra, etc.) w dowolnych meczach piłkarskich rozgrywanych między 7 października od godz. 11:00 a 14 października do godz 23:59.

Wszyscy typerzy w ramach wspominanej akcji mogą zagrać dowolną ilość kuponów. Pamiętać trzeba, aby stawka minimalna nie była mniejsza niż 20 PLN, zaś kurs całkowity zakładu musi wynosić co najmniej 1.8.

Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Gracze, którym uda się poprawnie wytypować minimum jeden poprawnie kupon otrzymają premię. Chociaż im więcej rozliczonych kuponów, jako wygrane tym automatycznie większa gotówka zostanie przyznana typerom:

  • 1 zakład – bonus w wysokości 20 PLN
  • 3 zakłady – bonus w wysokości 60 PLN
  • 5 zakładów – bonus w wysokości 120 PLN

Nagrody w formie środków bonusowych trafią na konta użytkowników najpóźniej do 16 października do godz. 16:00.

Bonus powitalny w Betclic PL do 550 PLN

Legalny bukmacher Betclic PL oferuje wszystkim użytkownikom specjalny bonus powitalny, w którym to na start liczyć na zakład bez ryzyka. Będzie on aktywny wyłącznie wtedy, gdy użytkownicy wpiszą limitowane hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, za którą został zawarty kupon. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera to nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra bonus do 140 PLN co tydzień dla graczy u bukmachera STS
Następny artykuł„Piłkarski Jackpot” w Betclic Polska z pulą nagród 45 000 PLN
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.