Specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom oferuje legalny bukmacher STS, którzy nagradza typerów za obstawienie meczu finałowego Ligi Mistrzów, w którym to Manchester City powalczy z Chelsea. Maksymslanie można otryzmac nawet 2280 PLN.

Bonus w STS do 2280 na finał Ligi Mistrzów

Bonus w STS do 2280 na finał Ligi Mistrzów

Smaczku starciu finałowym dodaje niewątpliwie fakt, iż obie drużyny grają ze sobą w rozgrywkach Premier League. Owszem nieco większe szanse na zwycięstwo mają Obywatele, ale z drugiej strony The Blues na pewno łatwo tutaj skóry nie sprzedadzą.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje akcję „Podwajamy wygraną za poprawny typ”, a jest ona dostępna do 29 maja do godziny 21:00. Chcąc z niej skorzystać należy się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Liga Mistrzów 2021. Większe wygrane dla typerów:

Zadaniem graczy w promocji „Podwajamy wygraną za poprawny typ” jest zawarcie zakładu SOLO, na którym to musi znajdować się musi wyłącznie typ z oferty przedmeczowej na wynik końcowy meczu finałowego pomiędzy Manchesterem City z Chelsea.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to gracz otrzyma kolejną premię. Dokładnie mówiąc na jego konto trafi premia równowartości dokonanego depozytu, aż do 2280 PLN.

Bonus na start bez depozytu w STS:

Najlepszy polski bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to gracze mogą skorzystać z następujących bonusów:

  • darmowych 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premii równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Łączna premia, jaka może znaleźć się na koncie gracza to nawet 1229 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny kod promocyjny u bukmachera eWinner 2021
Następny artykułRanking na Euro 2020. Do wygrania wiele nagród!
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.