Przed nami niezwykle emocjonująca noc związana z „UFC Fight Night”. Na tą okazję bukmacher eFortuna online przygotował limitowaną ofertę promocyjną „Pewniak na UFC Fight Night”, w której typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na darmowe środki za obstawienie meczy i to niezależenie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.

Pewny bonus na UFC Fight Night

Pewny bonus na UFC Fight Night

Nie da się ukryć, że podczas walk „UFC Fight Night” emocji na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku niezwykle emocjonujących pojedynków, jak np. Smith A. vs Teixeira G., Roberson K. vs Vettori M.,Hill J. vs Farias de Abreu K. oraz Hill J.vs – Farias de Abreu K. jest to już kolejna impreza w formule MMA, ponieważ w miniony weekend została rozegrana gala UFC 249.

Naprzeciw typerom wychodzi bukmacher eFortuna. Bowiem ten operator w swojej ofercie posiada akcję „Pewniak na UFC Fight Night”, która dostępna jest w dniach od 13 do 14 maja do godziny 23:59. Polega ona na zagraniu zakładu AKO lub MAXIKOMBI, aby w zamian otrzymać darowe środki.

Warto jest mieć na uwadze, że gracze swojego udziału w tej ofercie nie musza nigdzie zgłaszać. Również nie trzeba się zapisywać.

Darmowy bonus dla typerom na „UFC Fight Night”

Graczom pozostaje nic innego tylko obstawiać mecze. W ramach promocji „Pewniak na UFC Fight Night” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, ale i MAXKOMBI. Kurs zdarzenia jest dowolny, ale trzeba mieć na uwadze, że na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Istotnym czynnikiem jest to, że bukmacher eFortuna wymaga od graca, aby na zakładzie znajdował się minimum jeden typ związany z „UFC Fight Night”. Poza tym na kuponie mogą zbyć zdarzenia z innej dyscypliny, jak np. piłki nożnej, czy też Esportu. Jednak trzeba wiedzieć, że wszystkie typy znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone najpóźniej do 14 maja do godz. 09:00.

Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka zakładu natomiast nie może wynieść mniej niż 20 PLN. Wykluczone z tej oferty są wyłącznie te kupony, które zostały zawarte zza środki bonusowe.

Gracz, który zagrał zakłady, które spełniają powyższe warunki promocji może liczyć na extra bonus o wartości 20 PLN i to niezależnie od tego, jak jego zakłady zostały rozliczone.

Bonus bez depozytu w eForotunie

Legalny bukmacher eFortuna oferuje każdemu graczowi już na sam początek ciekawy pakiet powitalny, w której to typerzy mogą otrzymać darmowe środki.

Wystarczy dokonać rejestracji i już na start gracz otrzyma pewne 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Co istotne nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

Na kolejną premię może liczyć ten gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu. Wówczas użytkownik otrzyma premię równowartości depozytu, która może wynieść nawet 1000 PL. W dodatku gracz może liczyć na Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 115 PLN.

Nie można zapominać, że jedna z aktywnych promocji bukmachera eFortuna to „Happy Hours”. W ramach tej oferty gracze mogą obstawiać mecze bez podatku i tym samym wygrywać większą gotówkę.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Betclic zwiększa wygrane graczom. Bonus do 50%
Następny artykułPromocja „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” w STS z łączną pulą nagród 35 000 PLN.
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.