W dniach 19 -21 grudnia zostanie rozegrana zostanie seria zmagań PKO Ekstraklasie w sezonie 2019/20. W związku z tym bukmacher BetClic przygotował promocję „Piłkarski Jackpot” z łączną pulą nagród 15 000 PLN.

Darmowe gotówka dla aktywnych graczy Typer PKO Ekstraklasy u bukmachera BetClic. Pula Nagród 15 000 PLN.

Darmowe gotówka dla aktywnych graczy

Ta oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce „Piłkarski Jackpot”. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że promocja dostępna jest typerom w dniach od 16 do 19 grudnia do godz. 18:00.

Bukmacher BetClic dopuszcza w ramach tej promocji wyłącznie zakłady AKO, na których muszą znajdować się WYŁĄCZNIE zdarzenia z oferty przedmeczowej na zmagania dwudziestej kolejki PKO Ekstraklasy, która zostanie rozegrana w dniach od 19 do 21 grudnia.

Oddane typy przez gracza mogą być z oferty podstawowej, tj. 1 x 2 ( wygrana gospodarzy/gości lub remis). Wszystkie zdarzenia muszą być przedmeczowe!

W ramach dwudziestej serii zmagań PKO Ekstraklasy zostaną rozegrane chociażby takie pojedynki jak Zagłębie Lubin vs Legia Warszawa, Cracovia vs Śląsk Wrocław, Wisła Płock vs Piast Gliwice.

betfan obstawianie bez podatku 2020
Bukmacher Betfan darmowy kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Każdy typer w ramach tej promocji może zagrać maksymalnie dziesięć kuponów. Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Legalny bukmacher BetClic przeznaczył na tą promocję 15 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy tym graczami, którzy zagrali kupon spełniający powyższe warunki promocji, a do tego został on rozliczony jako wygrany.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera BetClic

W ramach promocji powitalnej legalny bukmacher BetClic oferuje swoim graczom pierwszy zakład bez ryzyka, czyli tzw. Cashack. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu konieczne trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas jak pierwszy zakład okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za przegrany kupon. Maksymalnie typer może otrzymać 510 PLN. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 2098 PLN na start u bukmachera Totolotek
Następny artykułDarmowe kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce 2020
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.