Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher Betclic. Wystarczy zagrać co najmniej trzy zakłady z tenisa, aby otrzymać dodatkową kasę, która może wynieść nawet 40 PLN.

Betclic i Misja: Tenis – bonus 40 PLN dla fanów obstawianie tenisa

Betclic i Misja: Tenis – bonus 40 PLN dla fanów obstawianie tenisa

A trzeba powiedzieć, że na pewno jest co obstawiać z tenisa. Bowiem sezon w tej dyscyplinie na dobre się rozkręca. W dodatku Panie i Panowie obecnie rozkrywają prestiżowy turniej w Miami.

Na przeciw swoim gracom wychodzi bukmacher Betclic, który oferuje promocję „Misja tenis”, która jest aktywna wszystkim typerom do 4 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Misja tenis w Betclic:

Warunki oferty promocyjnej „Misja tenis: są bardzo proste. Wystarczy zagrać co najniżej trzy kupony które będą spełniać następujące warunki:

  • minimum piec zdarzeń na kuponie, ale wszystkie muszą być z tenisa
  • typy mogą być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo
  • stawka zakładu nie może być mniejsza niż 20 PLN, zaś kurs całkowity musi wynosić minimum 4.00
Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli co najmniej trzy kupony okaże się wygrane to super. Gracz poza wygraną gotówkę otrzyma ekstra kasę o wartości 40 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną w postaci Cashbacku. Bezpieczny zakład będzie aktywny graczom wyłącznie wtedy, gdy wpiszą oni kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli kupon okaże się przegrany to użytkownicy nie stracą gotówki, ponieważ będą mogli liczyć na zwrot 100% stawki, która maksymalnie może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic Pewny Zakład – bonus 40 PLN na piłke nożną!
Następny artykułPromocja „Misja Bonus” w Betclic. 40 PLN dla graczy
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.