Polacy są głównymi faworytami do wygrania turnieju Olimpijskiego mężczyzn. Z tej okazji każdy z użytkowników może liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony.

STS zmniejsza przegrane graczom. 50 PLN dla typerów

STS zmniejsza przegrane graczom. 50 PLN dla typerów

Nasz zespół posiada ogromny potencjał, ale i też możliwości. I niewątpliwie jesteśmy wymieniani, jako główni faworyci do złotego medalu.

Bukmacher STS z tej występów naszej kadry oferuje limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na mniejsza przegrane. „Akcja „Bezpieczne Igrzyska” dostępne są graczom jedynie w dniach, kiedy nasza reprezentacja rozgrywa mecze.

Jednak niezwykle ważne w tym wszystkim jest to, aby dołączyć do tej oferty na stronie www.STS.pl jeszcze przegrany zagrany pierwszego kuponu promocyjnego.

Darmowe bonusy graczom na Tokio 2020:

W wspomnianej wyżej promocji bukmacher STS dopuszcza swoim użytkownikom zarówno kuponu pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe, na których musi znajdować się co najmniej jeden typ z oferty LIVE związań z występami Polaków podczas IO.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy kupon okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast jeśli jeśli zakład okaże się przegrany to na konto gracza wróci stawka kuponu do 50 PLN.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS:

Wspomniany bukmacher STS oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można otrzymać darmowe środki:

  • 29 PLN za założenie konta i to bez żądnego depozytu
  • premię równowartości dokonanej wpłaty, aż do 1200 PLN

Wyżej wspomniane bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć, że jest, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot stawki do 100 PLN na eliminacje pucharów od STS
Następny artykułPewne bonusy za obstawienie meczy u bukmachera eWinner
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.