Bukmacher STS wprowadza swoim nowych graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można liczyć na zakład bez ryzyka, freebet bez wpłaty własnej do 29 PLN oraz większą wpłatę nawet do 1200 PLN.

Bukmacher STS 200 PLN cashback na start!

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera STS. Chcąc skorzystać z tej akcji nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek konieczny jest to dokonanie rejestracji konta na stronie bukmachera STS. Ważne jest to, że ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu graczowi, ponieważ wystarczy uzupełnić podstawowe swoje dane, ja. m.in. imię i nazwisko.

Bonus należy aktywować poprzez wpisanie kod promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji! To sprawi, że zakład bez ryzyka będzie aktywowany, a poza tym na konto gracza trafi dodatkowe 29 PLN i to bez dokonania wpłaty!

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Następnie trzeba dokonać wpłaty i zagrać kupon. Warto jest pamiętać, że bukmacher STS zwiększa pierwszy swój depozyt nawet o 1200 PLN. Operator przyznaje równowartość pierwszej wpłaty! Jednak trzeba pamiętać, że kupon musi zostać zagrane za środki własne, a wszystkie zdarzenia znajdujące się na nim musza zostać rozliczone do 23 lipca do godz. 23:59.

Jeżeli okaże się, ze kupon został wygrany to otrzymasz całą kwotę, zaś przy przegranym bukmacher w ramach tej promocji zwróci Ci stawkę. Maksymalnie można otrzymać nawet 200 PLN!

Lecz należy pamiętać, że promocja dotyczy pierwszego kuponu zagranego po rejestracji.

STS legalny bukmacher:

Dodatkowo gracze, którzy posiadają konto u tego operatora mogą w pełni legalnie i to za darmo oraz limitów korzystać z STS TV, gdzie w pełni legalnie można oglądać zdarzenia sportowe.

Poza tym użytkownicy mogą pobrać aplikację mobilną tego bukmachera, z której można obstawiać zakłady sportowe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%
Następny artykułKod promocyjny BetClic. Wpisujesz „KOD500” i zgarniasz 500 PLN!
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.