Ani się obejrzysz, a minie już pół 2022 roku. Miałeś zaś w planach założenie konta bukmacherskiego? Na pewno warto stawiać na sprawdzone podmioty hazardowe. Takie, jak m.in. Betfan. Zastanawiasz się też nad tym, jakie są sposoby, by w czasie typowania ograniczyć ryzyko praktycznie do zera? Albo chociaż bardzo mocno je zminimalizować? Okazuje się, że jest kilka metod, które na co dzień są bardzo często stosowane np. przez zawodowców od tego zagadnienia. Jeśli zostaniesz z nami, to możesz się z nimi wszystkimi swobodnie zapoznać.

Obstawiaj zakłady bez ryzyka

Są to bardzo lubiane promocje. Nie może to jednak dziwić. Nazwa takich bonusów nie jest w ogóle przypadkowa. Wszak możesz tutaj rzeczywiście obstawiać bez żadnego ryzyka po swojej stronie. Taka promocja na start jest m.in. oferowana właśnie przez Betfan. O co dokładnie chodzi? Zakład bez ryzyka betfan może być zagrany po dokonaniu rejestracji. Pamiętaj, że ta firma bukmacherska działa legalnie, dlatego w czasie zakładania konta nie musisz mieć żadnych wątpliwości. Dodatkowo należy wpisać kod promocyjny oraz wpłacić pieniądze. Co jeszcze ma tutaj znaczenie? Jest to kwota depozytu. Od niej bowiem zależy to, ile finalnie zainkasujesz. Maksymalna opcja to 600 PLN. Z kolei minimalna wynosi 12 razy mniej, czyli 50 PLN. Co dzieje się dalej? Gracz powinien zawrzeć pierwszy kupon. Jeśli niestety nie uda mu się poprawnie przewidzieć wyników, to otrzymuje zwrot stawki. Dokładnie 100%. W ramach tej promocji nie można zatem przegrać pieniędzy, bo w razie czego otrzymasz zwrot tego, co wcześniej postawiłeś.

Graj tylko single

Jak jeszcze można zminimalizować ryzyko w czasie obstawiania w firmach hazardowych? Jest kilka dobrych, sprawdzonych sposobów. Ogólnie poleca się typowanie singli. Są to natomiast kupony składające się tylko z jednego wydarzenia. Oczywiście, w firmie bukmacherskiej Betfan opcji generalnie nie brakuje. Możesz bowiem obstawiać np. duble, triple itp. Single są jednak na tej płaszczyźnie najlepsze. Z jednej strony będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby wszystko dokładnie przeanalizować. Od deski do deski. Poza tym im mniej wydarzeń na kuponie, tym większe szanse, że uda Ci się trafić i zanotować dobry wynik. Zapamiętaj sobie tę zasadę, która obowiązuje w świecie zakładów bukmacherskich. Stanowczo odradzamy np. typowanie taśm składających się nawet z kilkunastu, czy kilkudziesięciu wydarzeń. W tym przypadku ryzyko porażki jest bardzo duże!

Korzystaj z cashoutu

Możesz zoptymalizować swoje szanse także dzięki skorzystaniu z tej opcji. Funkcja cashout jest zaś dostępna m.in. w firmie bukmacherskiej Betfan. Warto zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy gwarantuje zatem profesjonalne i uniwersalne usługi. Czym cechuje się w praktyce cashout? Możesz w razie potrzeby wycofać zagrany przez siebie kupon. Wówczas otrzymasz nieco mniej pieniędzy (w porównaniu do sytuacji, gdyby wszystkie wydarzenia finalnie weszły, a Ty nie zdecydowałbyś się na cashout). Czasami jest to jednak najlepsza opcja, by zminimalizować ryzyko ewentualnej porażki.

Poprzedni artykułBonusy dla najlepszych typerów PKO Ekstraklasy do Fortuny
Następny artykułDarmowe 50 PLN dla każdego gracza od Fortuny
Najlepsi w Polsce bukmacherzy internetowi starają się żeby pozyskać jak najwięcej osób do siebie. Gracze są wybredni, wybierają tylko bukmacherów, którzy maja wysokie bonusy, dobre kursy i niską marżę. Obecnie najpopularniejsi w Polsce bukmacherzy to Etoto, STS i Betclic