Typujesz sporty wirtualne? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji bukmachera LvBet, który to rozdaje darmowe bonusy. Wystarczy na przestrzeni tygodnia dokonać obrotu za co najmniej 100 PLN, aby otrzymać darmowe środki na grę.

Darmowa gotówka dla aktywnych graczy od bukmachera LvBet

Darmowa gotówka dla aktywnych graczy od bukmachera LvBet

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych, które trwają od poniedziałku od godz.00:00 do niedzieli do godz. 23:59. I tak, aż do 29 grudnia!

Warunki tej akcji są niezwykle proste. Wystarczy na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego dokonać obrotu na łączną sumę kuponów nie mniejszą niż 100 PLN. Na kuponach mogą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Stawka każdego kuponu jest dowolna. Należy jednak wiedzieć, że z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Kupony mogą zostać zagrane zarówno z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej bukmachera LvBet.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera LvBet darmowy bonus o wartości 20 PLN. Nie ma znacznie jak zagrane kupony zostały rozliczone.

Bonus w formie środków bonusowych trafi na konto gracza w każdy poniedziałek po zakończeniu okresu rozliczeniowego.

W czasie jednego etapu gracz maksymalnie może otrzymać jeden bonus.

Freebet bez depozytu od bukmachera LvBet

Legalny polski bukmacher LvBet oferuje graczom darmowy freebet na start i to bez dokonania depozytu. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas zakładania konta, a darmowe środki trafią automatycznie na konto gracza.

Dodatkowo po dokonaniu dwóch pierwszych dwóch można liczyć na łączny bonus nawet do 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic
Następny artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera Fortuna
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.