Najnowszy pakiet powitalny wprowadza swoim graczom bukmacher BetFan, gdzie tego na start może liczyć na bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN. Chcą skorzystać z tej promocji wystarczy wpisać kod promocyjny BETFAN.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Z tego pakietu powitalnego może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetFan.

Warunki tej akcji są bardzo proste i co istotne nie zajmą zbyt wiele czasu. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.betfan.pl. Trzeba tam podać swoje podstawowe dane.

Czy BetFan wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Nie można zapominać o tym, żeby wpisać kod promocyjny BETFAN podczas rejestracji konta. To dzięki temu kodowi bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Swoim graczom bukmacher BetFan zwiększa łącznie trzy pierwsze wpłaty, gdzie za każdą z nich przyznaje bonus równowartości wpłaty. Gracz za każdy z trzech depozytów może otrzymać do 1000 PLN. To wszystko sprawia, że za trzy pierwsze wpłaty na konto użytkownika może trafić nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych.

BetFan kod promocyjny na start

Cashback u bukmachera BetFan

Dodatkowo nowi gracze mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy zagrać kupon AKO z łącznym kursem 2.20.Stawka tego kuponu musi wynosić minimum 20 PLN.

Jeśli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher Betfan dokona zwrotu stawki. Na konto gracza maksymalnie może trafić nawet 100 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł„Combi Crush” u bukmachera BetClic
Następny artykułEliminacje Mistrzostw Europy 2020 darmowy bonus od Fortuny
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.