Legalny bukmacher BetClic oferuje swoim nowym graczom darmowy zakład bez ryzyka. Maksymalnie można otrzymać zwrot nawet do 510 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze wcześniej nie posiadali konta u bukmachera BetClic.

Warunki akcji są niezywkle proste i przejrzyste. Trzeba najpierw dokonać rejestracji konta. Można to jedynie robić na stronie bukmachera www.betclic.pl. Ten proces nie jest w żadnym stopniu skompilowany, bowiem wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak i imię czy też nazwisko.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego KOD510 w formularzu rejestracyjnym. Bowiem to jedynie sprawi, że bukmacher Betclic dokona aktywacji zakładu bez ryzyka.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Następny krok jest to dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kuponu, który jest objęty zakładem bez ryzyka.

Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona 100% zwrotu stawki za jaką został on zagrany. Gracz maksymalnie może utrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na Ligę Mistrzów od legalnego bukmachera BetClic
Następny artykuł„Combi Crush” u bukmachera BetClic
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.