Bonus za pierwszą wpłatę oferuje swoim nowym graczom bukmacher PZBuk. Wystarczy jedynie dokonać pierwszego depozytu, aby cieszyć się z darmowych środków do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

500 PLN tyle do odebrania w nowej promocji PZBuk

500 PLN tyle do odebrania w nowej promocji PZBuk

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wczesniej nie posiadali konta u legalnego bukmachera PZBuk.

Pierwsza czynność to rejestracja konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Proces założenia konta jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy tam wpisać takie dane jak imię czy nazwisko.

PZBuk jaki kod promocyjny na start?

Chcąc skorzystać z pakietu powitalnego należy jego odblokować. Można to jedynie zrobić poprzez wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE, a także zaznaczenie opcji chęci otrzymania bonusu. Obie te rzeczy można jedynie w wykonać w formularzu rejestracyjnym. Później już takiej możliwości nie będzie.

betfan darmowy kod promocyjny

Wysokość bonusu uzależniona jest od wpłaty, ponieważ bukmacher PZBuk przyznaje bonus równowartości pierwszego depozytu, np. użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 300 PLN to druga taka sama wartość, ale jedynie w formie środków bonusowych.

Każdy użytkownik w ramach oferty powitalnej może otrzymać 500 PLN.

Gracze, którzy posiadają aktywne konto u tego operatora mogą liczyć poza tym na inne ciekawe bonusy jak chociażby „Komborakieta”, czy też „kombodoładowanie”, gdzie to można liczyć na większe wygrane.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny kod promocyjny bukmachera Milenium na łączny bonus 3170 PLN
Następny artykułKSW 51: Voucher 40 PLN i Bezpieczny Zakład od bukmachera STS
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.