W związku z odbywającym się Mundialem w piłce nożnej do lat 20 bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy, w której to nagradza najlepszych piętnastu typerów Mundialu. Nagrody wahają się od 200 do 3000 PLN.

Bonusy na Mistrzostwa Świata U20 od legalnych bukmacherów w Polsce

Bonusy na Mistrzostwa Świata U20 od legalnych bukmacherów w Polsce

Udział w tym konkursie może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu.

Konkurs trwa do zakończenia się Mistrzostw Świata do lat 20, czyli do 15 czerwca. A ta promocja polega na zdobywaniu punktów, które są przyzwane w następujące sposób:
-Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
-Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

Na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się jedynie zdarzenia z oferty bukmachera LVbet na Mistrzostwa Świata U20.

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.50.

bonus bez wpłaty za darmo w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W promocji biorą udział zarówno kupny pojedyncze jak i kombi.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN. Kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Jest na pewno o co walczyć. Łącznie bukmacher Nagrodzi piętnastu najlepszych typerów. Do zwycięzców trafi nagroda w wysokości 3000 PLN.

Ranking aktualizowany jest dwa razy w tygodni, tj. w poniedziałki i czwartki. Dostępny jest wraz z dokładnym podziałem nagród na stornie bukmachera LvBet.

Nagrody do zwycięzców trafią do 16 czerwca do godziny 17:00. Otrzymane środki będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Narodów. Wygraj wyjazd do Włoch z Forbet
Następny artykułExtra bonus 50% za depozyt do 500 PLN od Forbet
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.