„Piłkarski Jackpot” jest to najnowsza promocja legalnego bukmachera BetClic. Polega ona na wytypowaniu poprawnie wyników spotkań dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League. Jest o co walczyć, ponieważ gracze oprócz wygranej podzielą się kwotą 20 000 PLN.

Jackpot styczeń 2020

Jackpot styczeń 2020

Udział w tej ofercie może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 6 stycznia do 10 stycznia 2020 do godz. 21:00. Gracz, który chce wziąć w niej udział musi do tej akcji dołączyć. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Piłkarski Jackpot”.

Bukmacher BetClic kwalifikuję w tej akcji kupony wielozdarzeniowe, na których znajdują się wyłącznie zakłady z oferty przedmeczowej na zmagania dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League.

Dopuszczalne typy to 1 x 2 „wygrana gospodarzy/goście lub remis”.

W ramach tej akcji dojdzie do kilku ciekawych starć, ponieważ zostaną rozegrane taki pojedynki jak chociażby Tottenham vs Liverpool, Chelsea vs Burnley, Everton vs Brighton.

Każdy gracz może maksymalnie oddać pięć kuponów promocyjnych, których stawka minimalna musi wynieść minimum 10 PLN.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Pula nagród to 20 000 złotych! Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy wszystkimi graczami, których kupony spełniają powyższe warunki, a do tego zostały rozliczone jako wygrane.

Premia na kontach graczy znajdzie się najpóźniej do 14 stycznia do godz. 23:59.

Kod bonusowy u bukmachera BetClic za darmo

Bukmacher BetClic oferuje graczom bonus powitalny w postaci Cashbacka. Chcąc skorzysta z tej oferty promocyjnej wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „KOD510” podczas rejestracji konta.

Pierwszy zakład jak okaże się przegrany to na konto gracza trafi zwrot całej stawki za jaką został zagrany kupon, a maksymalnie może trafić na konto gracza 510 PLN. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce 2020
Następny artykułKod promocyjny na bonus do 550 złotych u bukmachera BetClic
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.