Legalny bukmacher STS nagradza wszystkich użytkowników w ramach promocji „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. Typerzy co tydzień mogą „zgarnąć” darmowe środki. Bowiem podziela pomiędzy sobą pulę nagród, czyli aż 35 000 PLN.

Obstawiaj i wygrywaj podwójnie w STS

Obstawiaj i wygrywaj podwójnie w STS

Nie da się ukryć, że obecnie obstawienie meczy znowu z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularniejsze. Wynika to z tego, że kolejne rozgrywki są wznawiane.

Bukmacher STS natomiast w swojej ofercie posiada akcję „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”, która to trwa do odwołania. Jednak istotnym czynnikiem jest to, że składa się ona z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Pamiętaj, że koniecznie trzeba się zapisać do tej oferty, aby to zrobić wystarczy zalogować się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie kliknąć w guzik „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Obstawiaj i wygrywaj więcej”.

Bonusy dla typerów za obstawienie meczy

W ramach tej oferty kwalifikują się jedynie zakłady AKO, tzw. wielozdarzeniowe zawarte za minimum 15 PLN. Typer musi mieć na uwadze, że na zakładzie musi znajdować równa ilość czterech typów.

Każdy gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą pochodzić zdarzenia, ponieważ kwalifikują się typy z całej oferty bukmachera STS. Poza tym dobra wiadomością jest to, że mogą typy być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”. Wymagane jest wyłącznie to, że kurs minimalny zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli zakłady okazały się wygrane to super. Gracz oprócz wygranej gotówki otrzyma bonus. Bowiem kwota 35 000 PLN zostanie podzielona przez zakłady, które spełniają powyższe warunki regulaminu i zostały rozliczone jako wygrane. Podczas trwania każdego okresu rozliczeniowego maksymalnie jest branych pod uwagę pięć kuponów każdego użytkownika.

Bonus powitalny do 1229 na start dla każdego gracza.

Bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną nowy graczom, a w skład pakietu powitalnego wchodzi:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • darmowe środki równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Użytkownik na wyżej wymienione bonusy będzie mógł liczyć jedynie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Nadmienić trzeba również fakt, że w ofercie promocyjnej wspomnianego operatora znajduje się szereg innych ciekawych bonusów na zmagania z Esportu, czy sportów wirtualnych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyper UFC Fight Night. Pewne 20 PLN dla wszystkich graczy od Fortuny
Następny artykułTyper LaLiga. Extra gotówka dla graczy za obstawienie meczy od Betclic.
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.