Po przerwie reprezentacyjnej wracamy z rozgrywkami ligowymi w piłce nożnej. Z tej okazji bukmacher Betclic Polska oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można otrzymać nawet 40 PLN za typowanie meczy.

Darmowa kasa od Betclic za obstawienie meczy

Darmowa kasa od Betclic za aktywność

Na pewno jest co obstawiać, ponieważ do gry wracają wszystkie czołowe ligi europejskie, m.in. Premier League, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, LaLiga, czy też nasza PKO Ekstraklasa.

Z tej okazji każdy gracz może skorzystać z promocji „Misja bonus”, która jest aktywna do 5 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się do niej zapisać na stornie www.Betclic.pl.

Pewny bonus za obstawienie meczy:

W ramach oferty promocyjnej „Misja bonus” kwalifikują się wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej, które mogą być z dowolnych rozgrywek. Dodatkowo typy mogą być z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

Należy jednak mieć na uwadze, że stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN, zaś kurs łączny kuponu wynosić musi 1.80.

Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Typer, który spełnił powyższe warunki w prezencie otrzyma bonus o wartości 40 PLN. Pod warunkiem, że co najmniej trzy zakłady przez gracza okażą się wygrane.

Bonus powitalny w Betclic Polska:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na start w postaci bezpiecznego kuponu. Casback będzie aktywny użytkownikom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 podczas zakładania konta.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTenisowe 40 PLN w Betclic Polska!
Następny artykułLiga Mistrzów i Liga Europy mniejsze przegrane u bukmachera STS
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.