Czas na pierwsze spotkania kwalifikacje do europejskich pucharów w piłce nożnej, tj. Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji. Z tej okazji bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim graczom, w której to można liczyć na zwrot stawki do 100 PLN za przegrane zakłady.

Bonus na eliminacje do europejskich pucharów od STS

Bonus na eliminacje do europejskich pucharów od STS

Warto jest dodać, iż na tym etapie rozgrywek będziemy mogli obserwować polskie zespoły. Bowiem swoje starcia rozegrają takie drużyny, jak Bodo/Glimt vs Legia Warszawa, Paide vs Śląsk Wrocław.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher STS, który oferuje akcję promocyjną „Cashback na eliminacji do europejskich pucharów”, a jest ona aktywna wyłącznie w dniach od 6 do 8 czerwca. Gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Darmowy bonus dla typerów od STS:

Bukmacher STS online dopuszcza w ramach wspomnianej oferty promocyjnej zakłady SOLO i AKO, na których będzie znajdować się co najmniej jeden typ z oferty pochodzącej z eliminacji do Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany przez gracza to nie straci on gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 15% stawki. Kwota za wszystkie przegrane kupony spełniające powyższe stawki się sumuje. Typer łącznie może otrzymać nawet 100 PLN.

Kod promocyjny w STS 2021:

Wszyscy nowi użytkownicy mogą na start skorzystać z oferty promocyjnej, jaką bukmacher STS przygotował na start. A w skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • bonus 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Wszystkie powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie wtedy, gdy użytkownik wpisze kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy na Copa America od STS. Darmowe 50 PLN dla typerów
Następny artykułZwrot stawki do 100 PLN na eliminacje pucharów od STS
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.