Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom ciekawą promocję. Wystarczy do 19 sierpnia mieć dwa trafione kupony z piłki nożnej, aby otrzymać darmowy bonus w wysokości 40 PLN.

Darmowy bonus 40 PLN od bukmachera BetClic na weekend

Darmowy bonus 40 PLN od bukmachera BetClic na weekend

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy maj ą już zweryfikowane konto u bukmachera BetClic Polska, a dodatkowo wcześniej wykonali co najmniej jedną wpłatę.

Należy pamiętać, że chcąc skorzystać z tej promocji należy się do niej zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej promocji kwalifikują się jedynie kupony pojedyncze, na których znajdują się jedynie zdarzenia z piłki nożnej. Operator dopuszcza zarówno typy z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Kurs każdego zdarzenia na kuponie promocyjnym nie może być mniejszy niż 1.70, zaś stawka musi wynosić co najmniej 20 PLN.

Kupony promocyjny muszą zostać rozliczone najpóźniej do 19 sierpnia do godz. 23:59.

W tej promocji nie biorą udziału kuponu:

  • mające takie same typy
  • zagrane za środki bonusowe
  • z wykorzystaną opcją Cashout
bonus bez wpłaty za darmo w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który zagrał minimum dwa kupony, które spełniają powyższe warunki promocji, a do tego zostały one rozliczone jako wygrane w zamian otrzymają bonus w wysokości 40 PLN.

Darmowa gotówka w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza najpóźniej w dniu 20 sierpnia do godz. 23:59.

Darmowy zakład bez ryzyka u bukmachera BetClic:

Legalny w Polsce bukmacher BetClic oferuje darmowy zakład bez ryzyka na start.

Chcąc skorzystać z zakładu bez ryzyka trzeba pisać kod promocyjny KOD500 w formularzu rejestracyjnego.

Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to w zamian bukmacher dokona zwrotu stawki. Można liczyć na zwrot nawet do 500 PLN. W razie wygranego kuponu cała kwota trafi na konto typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa wygrane graczom o 14%
Następny artykułSporty wirtualne: darmowy bonus od bukmachera LvBet
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.