Specjalną ofertę promocyjną graczom przygotował legalny bukmacher STS – „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”. Wystarczy zagrać dowolny zakład na E-sport, aby w razie przegranej otrzymać zwrot 100% stawki.

Darmowy bonus na E-sport

Darmowy bonus na E-sport w STS

Nie da się ukryć, że obecnie obstawienie E-sportu zyskało wiele fanów niż to miało miejsce chociażby dwa miesiące temu. Wynika to z tego, że Korona wirus sprawił, że zdecydowana większość dyscyplin jest zawieszona.

W dodatku legalny bukmacher STS online posiada niezwykle szeroką ofertę na zmagania z tych rozgrywek. W najbliższych dniach zawodnicy będą rywalizować w takich grach, jak chociażby Counter – Strike, DOTA 2, League od Legends, czy też Overwatch.

To wszystko sprawiło, że bukmacher STS wychodzi swoim graczom na przeciw i oferuje promocję „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”. Ta akcja trwa do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest w dniach od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

Gracz, który chce wziąć w niej udział musi mieć na uwadze, że koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, po czym należy kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajdować się w zakładce „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”.

Zakład bez ryzyka na E-Sport

Po spełnieniu powyższych warunków gracz ma prawo zagrać już kupon promocyjny. W ramach tej oferty kwalifikują się jedynie zakłady SOLO, tzw. pojedyncze, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

Na kuponie mogą znajdować dowolne zdarzenie z rozgrywek E-sportowych, które obowiązkowo musi pochodzić z oferty przedmeczowej. Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera STS jest niezwykle bogata. Poza tym w najbliższych dniach dojdzie do rywalizacji, w takich grach, jak chociażby Counter – Strike, DOTA 2, League od Legends, czy też Overwatch.

Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Minimalna stawka każdego zakładu promocyjnego to 50 PLN. Jednak z oferty wykluczone są automatycznie wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Należy mieć na uwadze, że promocją objęty jest pierwszy kupon w czasie trwania każdego okresu rozliczeniowego. Jak okaże się on wygrany, to super. Cała kwota trafi na konto gracza. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma bonus o wartości 25 PLN.

Kod promocyjny w STS 2020:

Legalny bukmacher STS oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, w którego to skład wchodzą:

  • bonus bez depozytu o wartości 29 PLN
  • darmowa premia za depozyt do 1200 PLN

Wymienione bonusy będą aktywne jedynie w momencie, kiedy to gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Później już, takiej możliwości racz nie będzie posiadał.

Pamiętać trzeba, że w dalszym ciągu mecze można obstawiać wyłącznie online przez internet. Przyczyna tego jest niezwykle prosta, ponieważ punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za darmo na E-sport od bukmachera STS.
Następny artykułBonus dla graczy za obstawienie meczy. Gotówka dla każdego typera od Fortuny.
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.