Specjalną ofertą promocyjną wszystkim typerom na sporty wirtualne przygotował bukmacher eFortuna. Wystarczy zagrać co najmniej dwa kupony, aby otrzymać premię. I to niezależenie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowe 20 PLN dla graczy na sporty wirtualne

Darmowe 20 PLN dla graczy na sporty wirtualne

Największym atutem sportów wirtualnych jest to, że są one dostępne przez całą dobę i w każdym momencie można je obstawiać. Kolejny plus tej kategorii jest taki, że w krótkim czasie można szybko zarobić extra kasę.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmachera www.eFortuna.pl i oferuję promocyjną „Wirtualny pewniak”. Do tej oferty nie trzeba nigdzie się zapisywać. Na uwadze trzeba mieć jedynie fakt, że jest ona aktywna od 23 do 24 stycznia do godziny 23:59.

Pewne 20 PLN na sporty wirtualne:

W ramach wspomnianej promocji kwalifikują się zakłady SOLO, AKO i MAXIKOMBI zawarte za minimum 10 PLN, na których muszą znajdować się same zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Gracz, który zagra minimum dwa zakłady otrzyma extra premię:

  • 2 kupony na wirtualne sporty za 10 zł każdy = bonus 10 zł
  • 3 kupony na wirtualne sporty za 10 zł każdy = bonus 15 zł
  • 4 kupony na wirtualne sporty za 10 zł każdy = bonus 20 zł
Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Na pewno dobrą wiadomością jest to, że nie ma znaczenia, jak kupony zostały rozliczone!

Kod promocyjne u bukmachera Fortuna 2021:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują każdemu graczowi na start dosyć ciekawy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać bonus o wartości 20 PLN za założenie konta i to bez żadnej wpłaty. Pakiet powitalny będzie aktywny jednej wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik otrzyma premie jej równowartości do 2000 PLN, a także pierwszy zakład będzie objęty Ccashbackiem do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy powitane u legalnych bukmacherów w Polsce 2021
Następny artykułPewna gotówka dla typerów Australian Open 2021 od STS
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.