Obstawiasz Australian Open? Jeśli tak, to oferta promocyjnego legalnego bukmachera STS „Tenisowe Ekstra 100 PLN” jest prosto dla Ciebie. Za obstawienie meczy gracze mogą liczyć na dodatkową premię.

100 PLN bonusu od STS na Australian Open 2021

100 PLN bonusu od STS na Australian Open 2021

Warunki akcji promocyjnej „Tenisowe Ekstra 100 PLN” są bardzo proste. Wystarczy typować mecze z pierwszego w tym sezonie turnieju Wielkoszlemowego – Australian Open. A już dzisiejszej nocy naszego czasu Ymer zmierzy się z Hurkaczem.

Gracz, który chce wziąć udział w wspomnianej ofercie promocyjnej koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Promocja „Tenisowe Ekstra 100 PLN” dostępną jest użytkownikom do 14 lutego do godziny 23:59.

Pewne bonusy bukmacherskie dla typerów na Australian Open

W ramach oferty „Tenisowe Ekstra 100 PLN” kwalifikują się zarówno kupony AKO i SOLO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85. Wymagane jest od typera aby na kuponie znajdowały się wyłącznie zdarzenia z Australian Open. Typy mogą być z oferty przedmeczowej i „na żywo”.

Wysokość otrzymanego bonusu uzależnione jest wyłącznie od tego za jaką kwotę zostanie zagrany kupon:

  • stawka 25 PLN – 5 PLN bonusu
  • stawka 100 PLN – 25 PLN bonusu
Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Każdego dnia maksymalna wartość na jaką może liczyć każdy użytkownik to nawet 20 PLN. Natomiast w czasie trwania akcji na konto użytkownika może wpaść łącznie nawet 100 PLN.

STS bonus powitalny. 29 PLN bez depozytu:

Bukmacher STS online za założenie konta i wpisanie hasła promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym oferuje darmowe 29 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Do dokonaniu depozytu wszyscy użytkownicy mogą liczyć na dodatkową kasę. Bowiem zostanie przyzna im premia równowartości wpłaty do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne 20 PLN na obstawienie sportów wirtualnych w Fortunie
Następny artykułDarmowy bonus dla typerów za obstawienie meczy w Betclic
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.