Nie posiadasz konta u bukmachera STS? Jak nie, to warto jest założy, ponieważ bukmacher STS oferuje dla nowych graczy najnowszy pakiet powitalny. Na start można otrzymać bonus nawet do 1200 PLN.

Bonus startowy u bukmachera STS do 1200 PLN

Bonus startowy u bukmachera STS do 1200 PLN

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera STS.

Warunek taj promocji jest bardzo prosty. Należy założyć konto na stronie bukmachera STS. Sam proces rejestracyjny nie jest w żadnym wypadku skompilowany i nie zajmie zbyt dużo czasu.

Następnie należy dokonać pierwszego depozytu. W zamian operator przyzna jego równowartość. Maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Środki trafią automatycznie na konto gracza po zaksięgowaniu i będzie można z nich korzystać. Nie trzeba w żaden sposób jego odblokowywać.

Jednak należy pamiętać, że bonus zostanie przyznany jedynie do pierwszej wpłaty po rejestracji konta.

bonus na start. kod promocyjny betonline

Bonus na start bez wpłaty

Warto jest pamiętać, że gracz, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego otrzyma od bukmachera STS darmowy bonus w wysokości 29 PLN.

Środki trafią na konto gracza bez dokonania żadnego depozytu.

Oferta bukmachera STS

Nie da się ukryć, że oferta bukmachera zarówno przedmeczowa jak i na żywo jest bardzo bogata. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Poza tym użytkownicy, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego operatora mogą korzystać z TV STS, gdzie w pełni legalnie i to za darmo mogą oglądać mecze online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12