Czas na ostatnią serię spotkań w Lidze Narodów i tym samym specjalną ofertę promocyjną u bukmachera STS. W ramach akcji „30 000 PLN do podziału na Ligę Narodów” typerzy poza wygraną gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki.

Pewne bonusy dla typerów za obstawienie meczy w STS. Pula nagród 30 000 PLN

Pewne bonusy dla typerów za obstawienie meczy w STS. Pula nagród 30 000 PLN

Warunki wspomnianej oferty są bardzo proste. Wystarczy jedynie poprawnie wytypować rezultat końcowy dowolnego meczu w ramach piłkarskiej Ligi Narodów, aby otrzymać oprócz wygranej dodatkowe środki. Na pewno jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 30 000 PLN.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Dokonać tego trzeba jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Liga Narodów: Darmowe bonusy bukmacherskie

Bukmacher STS w promocji „30 000 PLN do podziału na Ligę Narodów” dopuszcza jedynie zakłady pojedyncze, których stawka musi wynieść mniej niż 15 PLN. Pamiętać trzeba, że na kuponie musi znajdować się wyłącznie typ z oferty przedmeczowej na wynik końcowy dowolnego meczu w ramach VI kolejki piłkarskiej Ligi Narodów.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali wynik meczu to poza wygraną gotówką mogą liczyć na ekstra środki, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 30 000 PLN. W dodatku każdy typer może liczyć nawet na pięć bonusów.

Bonus bez depozytu 2020:

Bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć nawet na 1229 PLN. Jedynie co trzeba do wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że typer otrzyma darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za dokonanie rejestracji konta. Gracz, który natomiast dokona swojego pierwszego depozytu otrzyma premię jej równowartości, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy dla typerów MMA w eFortunie. Pula nagród 20 000 PLN
Następny artykułBukmacher STS rozdaje bonusy. Pewne 50 PLN na aplikację mobilną
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.