Już w najbliższy weeekend wracamy z kolejnym rozgrywkami piłkarskimi w Europie. Bowiem zostaną wznowione mecze ligowe w angielskiej Premier League oraz włoskiej Serie A. Na tą okazję bukmacher STS przygotował akcję specjalną, w której to rozdaje gotówkę graczom.

STS rozdaje bonusy gracom za obstawienie meczy.

STS rozdaje bonusy gracom za obstawienie meczy.

Przed nami niezwykle emocjonujący weekend piłkarski, ponieważ wracamy z jedną z najlepszych lig w Europie – Premier League. Poza tym swoje mecze również wznowi włoska Seria A. A ciekawych pojedynków nie powinno zabraknąć, ponieważ przed nami chociażby takie starcia, jak m.in. Tottenham vs Manchester United, Everton vs Liverpool, Inter vs Sampdoria.

Bukmacher STS wychodzi na przeciw swoim graczom i oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Ekstra 30 PLN. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”, która dostępna jest do 21 czerwca do godz. 23:59. Wystarczy zagrać zakłady za minimum 200 PLN, aby otrzymać dodatkowe środki bukmacherskie.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą to pamiętaj, że koniecznie musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, po czym użytkownik musi kliknąć w przycisk „Weź udział”.

Pewna gotówka za obstawienie meczy

Po spełnieniu powyższych warunków gracz może już obstawiać zakłady. W ramach oferty promocyjnej „Ekstra 30 PLN. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” kwalifikują się zarówno zakłady SOLO, ale i AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy 1.85.

Typer sam wybiera, jakie zdarzenia znajdą się na zakładzie. Tym bardziej, że mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej oraz „Na żywo”. Jednak wymagane jest to, żeby na zakładzie znajdować się co najmniej jeden typ z rozgrywek Premier League lub Serie A.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka każdego zakładu promocyjnego jest dowolna, ale z akcji są wykluczone automatycznie kupony zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który w czasie trwania tej oferty zagra kupony za minimum 200 PLN, które spełniają powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma dodatkowe ośrodki o wartości 30 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim użytkownikom specjalny bonus powitalny, w którym to użytkownicy już na sam początek mogą otrzymać darmowe środki o wartości 1229 PLN.

Gracze za samą rejestrację konta i poprawne przejście weryfikacji danych otrzymają 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnej wpłaty.

Na kolejną premię użytkownicy będą mogli liczyć w momencie, gdy dokonają pierwszego depozytu, ponieważ bukmacher STS przyznaje bonus równowartości dokonanej wpłaty, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne typerom pod warunkiem, że użytkownik wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Poza tym jest to jedyny moment, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyper LaLiga. Extra gotówka dla graczy za obstawienie meczy od Betclic.
Następny artykułBonus na PKO Ekstraklasę od Betclic. Do podziału 10 000 PLN dla typerów
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.