Bukmacher Forbet przygotował najnowszy pakiet startowy dla nowych graczy, w której to zwiększa depozyt o 100%, zaś pierwszy zakład u tog operatora jest bez ryzyka.

Darmowe promocje, bonusy dla nowych graczy od Forbet

Darmowe promocje, bonusy dla nowych graczy od Forbet

Promocja skierowana jest do tych graczy, którzy nie posiada jeszcze konta u bukmachera Forbet.

Akcja polega, żeby założyć konto u tego operatora, dokonać pierwszej wpłąty w dniach do 01 czerwca do godz. 23:59 oraz w tym okresie dokonać pierwszego zakładu.

Warto jest pamiętać, że bukmacher Forbet zwiększa pierwszą wpłatę o 100%. Maksymalnie można otrzymać 400 PLN. Poza tym przy drugim i trzecim depozycie może liczyć na dodatkowe środki od bukmachera w wysokości 75% i 50% depozytu!

Do 01 czerwca do godz. 23:59 trzeba dokonać zawarcia kuponu za minimum 20 PLN.

Na kuponie mogą znajdować się zdarzenia, które zostaną rozliczone do dnia 2 czerwca do godziny 23:59.

bonus bez wpłaty za darmo w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W promocji nie biorą udziału kupony systemowe oraz zagrane za środki bonusowe.

Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać zwrot w wysokości 100 PLN.

Jednak należy pamiętać, że w promocji bierze udział jedynie pierwszy kupon! Zwrot w formie środków bonusowych nastąpi do 3 czerwca do godziny 16:00.

Otrzymane środki będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra bonus 50% za depozyt do 500 PLN od Forbet
Następny artykułBukmacher Etoto zmniejsza przegrane na E-sport. Zwrot do 100 PLN.
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.