Bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać freebet 20 PLN bez depozytu, zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego BETONLINE.

Fortuna: darmowe bonusy na start dla nowych graczy

Fortuna: darmowe bonusy na start dla nowych graczy

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera Fortuna.

Warunki tej promocji są proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera Fortuna.pl. Wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To sprawia, że proces nie zajmie zbyt wiele czasu użytkownikowi.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego. Warto jest pamiętać, że później już nie będzie możliwości go użycia.

Na start gracz otrzyma już wówczas freebet o wartości 20 PLN i to bez dokowania żadnej wpłaty. Darmowe środki znajdą się na koncie gracza automatycznie i będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie Fortuna.

bonus za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus do 1000 PLN za wpłatę u bukmachera Fortuna:

Bukmacher Fortuna zwiększa pierwszy depozyt przyznając bonus w kwocie równości wpłaty. Gracz, który wpłacił 800 PLN drugie tyle samo otrzyma w formie środków bonusowych.

Typer może maksymalnie otrzymać nawet 1000 PLN.

Jednak to nie wszystko. Pierwszy kupon u tego operatora jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się, ze faworyci Cię zawiedli u bukmachera rozliczył kupon jako przegrany to dostaniesz zwrot stawki.

Maksymalny zwrot jaki można otrzymać to 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSporty wirtualne: darmowy bonus od bukmachera LvBet
Następny artykułFortuna o 14% większe wygrane wygrane Mistrzostwa Europy w siatkówce
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.