Trzeba powiedzieć, że bardzo ciekawą ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom posiada w swojej akcji bukmacher Fuksiarz. Bowiem ten operator regularnie mniejsza przegrane wszystkim swoim graczom.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz

Akcja promocyjna „Cashback bez limitu” jest dostępna jedynie u legalnego bukmachera www.Fuksiarz.pl. Jednak chcąc dokonać aktywacji tego pakietu należy wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

Następnie pozostaje już graczom dokonanie depozytu na swoje konto i zagranie dowolnego kuponu. A kwalifikują się zakłady zarówno pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe.

500 PLN za obstawienie meczy od Fuksiarz

Na kuponie promocyjnym gracz sam wybiera, jakie będą znajdować się typy. Zdarzenia mogą pochodzić z dowolnych rozgrywek, jakie Polski bukmacher Fuksiarz posiada w swojej ofercie. Jednak zaznaczyć trzeba, iż wykluczone są zdarzenia specjalne.

Nadmienić trzeba również ważny argument. A mianowicie Cashsback będzie aktywny jedynie w momencie, gdy kurs zdarzenia będzie wynosił co najmniej 2.00:

  • jedno zdarzenie – zwrot 7% wartości stawki
  • dwa zdarzenia – zwrot 10% wartości stawki
  • trzy lub więcej – zwrot 12% wartości stawki

W przypadku, jeśli faworyci zawiodą to użytkownik otrzyma zwrot bonus. Maksymalna wartość, jaka jednorazowa może trafić na konto gracza to nawet 500 PLN.

Warto jest zaznaczyć, że nie ma limitu co do ilości zagranych kuponów promocyjnych!


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy za obstawienie sportów wirtualnych w STS
Następny artykułBonusy dla najlepszych typerów PKO Ekstraklasy do Fortuny
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.