Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na spotkanie w ramach Mistrzostw Europy U21, pomiędzy Włochami, a Polską. W razie nie wygranego pojedynku przez nas zespół bukmacher dokona zwrotu stawki.

Zwrot za przegrany kupon na mecz Polski z Włochami – U21

Zwrot za przegrany kupon na mecz Polski z Włochami – U21

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu.

Promocja aktywa jest do dnia 19 czerwca do godz. 21:00, czyli momentu rozpoczęcia się pojedynku pomiędzy Polską, a Włochami w ramach Mistrzostw Europy U21.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to jest zagranie kuponu, na którym będzie znajdować się jedynie zdarzenia na zwycięstwo Polaków z Włochami z oferty przedmeczowej bukmachera.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 49 PLN bądź też 99 PLN. Lecz należy pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe są wykreślone automatycznie z tej promocji.

Darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Operator dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki, a Polacy nie wygrają swojego pojedynki z Włochami.

Bonus w formie środków bonusowych trafi na konto gracza do 21 czerwca do godz. 16:00.

Otrzymane środki będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie całkowitym wynoszącym co najmniej 2.00, zaś kurs pojedynczy nie może być mniejszy niż 1.20.

Pakiet dla nowego gracza od legalnego bukmachera

Bukmacher Forbet zachęca do rejestracji nowych graczy, dla których to zwiększa trzy pierwsze depozyty:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Łącznie można otrzymać nawet 2000 PLN w formie bonusu.

Natomiast gracz, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji otrzyma dodatkowo 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot 100% stawki za przegrany na sporty wirtualne u bukmachera TOTALBet
Następny artykułFAME MMA 4: gotówka do wygrania u legalnego bukmachera LvBet
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.