Lubisz typować tenis? Jak tak, to nie możesz przejść obojętnie obok promocji bukmachera LvBet. Ten operator z okazji turnieju w Umag oferuje swoim graczom zakłady bez podatku!

Tenis zakłady bez podatku u bukmachera LvBet

Tenis zakłady bez podatku u bukmachera LvBet

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty może skorzystać z tej oferty.

Promocja aktywna jest jedynie podczas turnieju w Umag. Ta impreza trwa w dniach 15-21 lipca!

Chcąc skorzystać z tej promocji swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to jest zagranie kuponu, na którym będą znajdować się jedynie same zdarzenia z oferty bukmachera na zmagania w Umag.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

W tej promocji dozwolone są zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Stawka za jaką gracz musi zagrać kupon jest dowolna, ponieważ operator nie określa minimalnej jak i maksymalnej kwoty. Jednak trzeba pamiętać, że z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrany za środki bonusowe.

Limit kuponów na jednego użytkownika jest dowolny!

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany może liczyć na większą wygraną równą o 14%!

Pakiet bonusowy lipiec 2019!

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus na start. Wystarczy założyć nowe konto, aby liczyć na darmowe środki. Co istotne nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.

Jednak nie można zapominać, żeby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE.

Lecz to nie wszystko! Po dokonaniu dwóch wpłat można liczyć na darmowy bonus do 1500 PLN! Otrzymane środki są do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 1000 PLN u legalnego bukmachera BetClic na start
Następny artykułSTS bonus powitalny na zakład bez ryzyka na start do 200 PLN.
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.