Od dnia 21 maja do 11 czerwona bukmacher Forbet przeprowadza konkurs, w którym są do wygrania cztery pakiety do Włoch na spotkania Polaków z Argentyną oraz Serbią.

Konkurs z nagrodami u bukmachera

Konkurs z nagrodami u bukmachera Forbet

Udział w tym konkursie może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także posiada zweryfikowane konto u dokonał wcześniej jednej wpłaty.

Konkurs dostępny jest od wtorku 21 maja do 11 czerwca.

Akcja polega na zbieraniu punktów. A zdobywa się je poprzez zawieranie kuponów. Im więcej zdarzeń na kuponie tym bukmacher przyzna więcej punktów.

Walcz o nagrody z bukmacherem Forbet

Zdarzenia na kuponie mogą podochodzić z każdej dyscypliny. A na pewno jest z czego wybierać, bowiem spotkań tenisowych jest dużą ilość, a poza ty już w czwartek ruszają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej U20.

bonus bez wpłaty za darmo w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

A jest o co walczyć, ponieważ nagrody są bardzo ciekawe. Łącznie bukmacher Forbet przyzna nagrody dla stu najlepszych typerów. Gracze z miejsc 1-3 oraz dziesiąty typer otrzymają pakiety na spotkania w Lidze Narodów pomiędzy Polską z Argentyną oraz Serbią. Te mecze rozgrywane będą w ramach Ligi Narodów. W skład pakietu wchodzą przelot do Mediolanu, bilety na mecze Polaków w Lidze Narodów pomiędzy Polską z Argentyną oraz Serbią, wyżywienie i zakwaterowanie w hotelu.

Ranking jest aktualizowany co 24 godziny i dostępny na stornie bukmachera Forbet wraz z dokładnym podziałem nagród.

Bonus na start

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Forbet to warto jest założyć. Już na start ten operator przyzna bonus w wysokości 50 PLN. Chcąc go otrzymać należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE.

Poza tym bukmacher posiada szeroką ofertę spotkań zarówno przedmeczową jak i na żywo. Dodatkowo gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego operatora w pełni za darmo mogą mogą oglądać mecze online w Forbet TV.


Bukmacher Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększy depozyt o 50% do 200 PLN od Forbet
Następny artykułPromocje od Polskich bukmacherów na mecz Mistrzostwa Świata U20
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.