Przed nami zmagania w szóstej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Z tej okazji bukmacher STS przewidział promocję graczom z łączną pulą nagród 5000 PLN.

Bonus od bukmachera na Ligę Mistrzów.

Bonus od bukmachera STS na Ligę Mistrzów

Ta oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Należy mieć na uwadze fakt, że ta promocja dostępna jest graczom do 11.12.2019 do godz. 21:00. Typer nigdzie nie musi zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

W ramach tej promocji kwalifikują się jedynie kupony SOLO, na których będzie znajdować się wyłącznie typ z oferty przedmeczowej na dokładny wynik spotkania pomiędzy Bayernem, a Tottenhamem w ramach VI kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Zapowiada się ciekawe starcie, ponieważ pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się wygraną Bawarczyków, aż 7-2!!

Każdy gracy w ramach tej oferty może zagrać pięć kuponów.

betfan obstawianie bez podatku 2020
Bukmacher Betfan darmowy kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Polski Bukmacher STS wymaga, żeby stawka każdego zakładu wynosiła równą kwotę 10 PLN. Z promocji natomiast są wykluczone kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Pula nagród przez bukmachera STS wyznaczona na tą akcję wynosi 5000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy graczami, których kupon:

  • spełnia powyższe warunki promocji
  • został rozliczony jako wygrany

STS: Bonus za rejestrację bez depozytu

Legalny w Polsce bukmacher STS oferuje nowym graczom pakiet powitalny, a na start można liczyć na:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Należy pamiętać, żeby dokonać odblokowania bonusu. Można to jedynie wykonać poprzez wpisane kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs dla aktywnych graczy u bukmachera BetClic z pulą nagród 15 000 PLN.
Następny artykułBonus do 2098 PLN na start u bukmachera Totolotek
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.