Specjalną ofertę promocyjną każdemu aktywnemu graczowi oferuje bukmacher eWinner. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, w którym to można liczyć na ekstra środki o łącznej wartości nawet 90 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Freebety za obstawanie europejskich pucharów w eWinner.

Freebety za obstawanie europejskich pucharów w eWinner.

Trzeba powiedzieć, że na brak emocji na pewno nie brakuje w ramach rozgrywek europejskich pucharów, bo dojdzie do takich starć, jak m.in. Bayern Monachium – Barcelona, Liverpool – Ajax, Manchester City – Borussia Dortmund, czy też Lech Poznań – Austria Wiedeń.

Typerzy Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji mogą liczyć na ekstra kasę w promocji „90 PLN freebet europejskie puchary”, która jest dostępna wyłącznie do 15 września do godziny 23:59 u bukmachera www.eWinner.pl

Gwarantowane 90 PLN za obstawianie meczy

Bukmacher eWinner PL w ramach wspomnianej oferty promocyjnej kwalifikuje wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których to musi być minimum jeden tych pochodzący z rozgrywek: Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Dodatkowo każdy kupon musi spełniać następujące warunki:

  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu równa 119 PLN
Darmowy bonus bez ryzyka od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Po spełnieniu powyższych warunków promocji gracz otrzyma freebet o wartości 45 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone. Łącznie w ramach wspomnianej oferty na konto typera może trafić nawet 90 PLN.

Nowy bonus powitalny w eWinner 2022:

Legalny bukmacher eWinner PL online na sam start oferuje następujące bonusy:

  • bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • premia 100% za drugim depozyt do 500 PLN

Jednak powyższy pakiet będzie aktywny pod prostym warunkiem, a mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE. A cały proces rejestracji zajmie zaledwie kilka chwil. Kod promocyjny eWinner to nie tylko wyższe bonusy na start, ale także szansa na lepsze promocje w przyszłości.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyper PKO Ekstraklasy. Bonus od Fortuny za obstawienie meczy
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.