Korona wirus sprawił, że zdecydowana większość rozgrywek jest zawieszonych. Jednak bukmacher STS posiada w swojej ofercie legalne gry karciane online, w którym to można grać w takie gry, jak chociażby pokera, wojnę czy bakaret. Poza tym akcja jest akcja „Bezpieczne 25 PLN na Betgames”, a tam gracze co tydzień mogą liczyć na bonus o wartości 25 złotych.

Legalny poker online w Polsce

Legalny poker online w Polsce

Akcja skierowana jest do każdego gracza, który posiada weryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępna jest od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej akcji koniecznie musi do nie dołączyć. Zrobić to można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce „Bezpieczne 25 PLN na Betgames”.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony:

  • pojedyncze
  • muszą na nich znajdować się wyłącznie zdarzenia z Betgames
  • minimalny kurs całkowity nie mniejszy niż 2.00
  • stawka nie można mniejsza niż 2 złote

Warto jest mieć na uwadze, że granie w Betgames jest w pełni legalne.

Bukmacher STS na koniec każdego okresu rozliczeniowego dokona zsuwania stawek, a następnie przyzna bonus o wartości 10%:

Przykład: Całkowita łączna stawka za przegrane kupony wyniosła 200 złotych, a w zamian typer otrzyma premię o wartości 20 złotych.

Każdy użytkownik co tydzień może otrzymać jeden bonus, który maksymalnie może wynieść 25 złotych.

Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Pewne 25 złotych od STS na Betgames

Dodatkowo każdy gracz codziennie może liczyć na „Pewny zakład 20 złotych od Betgames„. Promocją objęty jest pierwszy zakład, na którym to mogą znajdować się same zdarzenia z gier karcianych jak poker online, wojna lub bakarat, a kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.90.

W razie przegranej gracz otrzymać może bonus w wysokości 20 złotych.

Kod promocyjny w STS 2020:

Bukmacher STS każdemu nowego graczowi oferuje bonus bez depozytu o wartości 29 złotych. Chcąc otrzymać te środki wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjny.

Natomiast użytkownik, który dokona swojej pierwszej wpłaty otrzyma bonus równowartości wpłaty. Warto jest mieć na uwadze, ze może on wynieść maksymalnie nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna 1 liga. Bonus dla każdego gracza za obstawienie meczy.
Następny artykuł50 PLN na obstawianie e-sportu w Betclic!
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.