Przed nami KSW 51, która będzie się 9 listopada w Zagrzebiu. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom, gdzie to można liczyć na takie bonusy jak voucher o wartości 40 PLN i bezpieczny zakład.

Bukmachera STS: Voucher 40 PLN i Bezpieczny Zakład na KSW 51

Bukmachera STS: Voucher 40 PLN i Bezpieczny Zakład na KSW 51

Z tej akcji może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Bukmacher STS darmowy voucher 40 PLN na KSW 51

Bukmacher STS oferuje graczom darmowy voucher o wartości 40 PLN. Z tej formy bonusu może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie korzystać z aplikacji mobilnej bukmachera STS.

Warunki promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to pobranie aplikacji mobilnej ze strony bukmachera www.sts.pl, a następnie jej zainstalowanie. Ten proces w żadnym wypadku nie zajmie zbyt wiele czasu.

Warto jest pamiętać, że promocja dostępna jest graczom do 9 listopada do godz. 23:59

Następnie trzeba się zalogować na swoje konto w aplikacji i wyrazić chęć odebrania bonusu. Tą czynność można jedynie wykonać w bocznym menu aplikacji w sekcji „Bonusy i akcje”.

Po spełnieniu tych warunków na koncie gracza znajdzie się darmowy voucher o wartości 40 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

betfan darmowy kod promocyjny

STS zmniejsza przegrane na KSW 51

Bukmacher STS zmniejsza ryzyko przegranej swoim graczom na zmagania w KSW 51. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Wszystkie muszą pochodzić z oferty na KSW 51.

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ dojdzie do takich starć jak chociażby Mańkowski vs Bakocević, Pudzianowski vs Jun czy też Raćić vs Stasiak.

Warto jest wiedzieć, że kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50, zaś stawka kuponu musi wynieść dokładnie 21 PLN.

Gracz, który zagrał powyższy kupon, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany to w zamian bukmacher STS przyzna darmowy freebet o wartości 10 PLN.

STS kod promocyjny na start

Bukmacher STS oferuje na start swoim graczom następujący pakiet powitalny:

  • freebet do wykoryzstania na zakłady bukmacherskie o wartości 29 PLN bez wpłaty własnej
  • bonus równowartości pierwszego drpuztu, gdzie to amksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN

Pakiet powitalny zostanie aktywowany pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPZBuk najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 500 PLN
Następny artykułKonkurs „Wielka Gra” u bukmachera BetClic. Pula nagród 15 000 PLN.
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.