W związku z inauguracją nowego sezonu w skokach narciarskich bukmacher STS przygotował promocją, w której to zmniejsza ryzyko przegranej. Wystarczy zawrzeć zakład, a w razie przegranej otrzymać zwrot 50% stawki.

STS darmowe bonusy 2020

STS darmowe bonusy 2020

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 21.11 do 24.11 do godz. 10:30. Typer, nigdzie nie musi zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W ramach tej promocji kwalifikują się WYŁĄCZNIE kupony SOLO, na których musi znajdować się zdarzenie specjalne na typ „zwycięzcę konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Wiśle.”.

betfan darmowy kod promocyjny

Zakład musi zostać zagrany za DOKŁADNA kwotę 21 PLN. Jednak z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Jak się okaże zakład wygrany to super! Cała kwota znajdzie się a koncie gracza.

Natomiast jak los nie był tak łaskaw i kupon okazał się przegrany to bukmacher STS przyznaje darmowy freebet o wartości 10 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS.

Bukmacher STS oferuje swoim nowym graczom kod promocyjny „BETONLINE”. Typer, który go wpisze podczas rejestracji będzie mógł cieszyć się z darmowych środków już na start o wartości 29 PLN.

Bowiem na konto gracza trafi freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest wiedzieć, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

Natomiast typer, który dokona pierwszej wpłaty będzie mógł cieszyć się z bonusu równowartości pierwszego depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy na start u bukmachera STS
Następny artykułKonkurs dla aktywnych graczy u bukmachera BetClic z pulą nagród 15 000 PLN.
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.