Nie posiadasz jeszcze kotna u bukmachera BetClic? Jest to najlepsza okazja, żeby je założyć, ponieważ ten bukmacher oferuje na start nowym graczom Cashback nawet do 500 PLN.

CashBack do 500 PLN u bukmachera BetClic

CashBack do 500 PLN u bukmachera BetClic

Na początku warto jest podkreślić, że bukmacher BetClic jest to w pełni legalny polski bukmacher. Typowanie u niego jest zgodne z polskim prawem.

Cashback jest to zakład bez ryzyka. Jeżeli zagrany kupon okaże się przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki, zaś jak wygrany to bukmacher przyzna całą stawkę. Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u tego operatora.

Warunki promocji są bardzo łatwe. Należy jedynie wypełnić formularz rejestracyjny na stronie bukmachera BetClic. W żadnym wypadku nie jest on skompilowany i nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane, jak m.in. imię i nazwisko.

Jednak istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego „KOD500” to sprawi, że bonus będzie aktywowany.

Betclic kod na bonus powitalny

Następnie należy dokonać pierwszego depozytu i zagrać kupon. Należy pamiętać, że jedynie pierwszy kupon u tego bukmachera jest objęty Cashbackiem!

Jeżeli okaże się, że Twoimi faworyci Cię zawiedli bukmacher Betclic dokona zwrotu stawki, zaś przy wygranym bukmacher przyzna całą kwotę.

Zwrot stawki trafi na konto gracza automatycznie po tym jak bukmacher rozliczy dany kupon.

BetClic legalny bukmacher:

Owszem bukmacher BetClic dopiero rozpoczyna swoją działalność w Polce, ale oferta tego operatora jest bogata, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Poza tym gracze tego bukmacher mogą korzystać z BetClic TV, w której można legalnie oglądać wydarzenie sportowe bez opłat. A poza tym dostępna jest już aplikacja tego operatora. Można ją pobrać ze strony bukmachera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS bonus powitalny na zakład bez ryzyka na start do 200 PLN.
Następny artykułBukmacher Forbet tnie ryzyko przegranej na eliminacje europejskich pucharów
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.