Bukmacher STS już na sam start oferuje każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny w którym to można liczyć na różnego rodzaju bonusy. Zarówno za depozyt, ale i formie Cashbackow. Łącznie można otrzyma nawet 1640 PLN.

Najnowszy kod promocyjny w STS. 1640 PLN na start

Najnowszy kod promocyjny w STS. 1640 PLN na start

Jednak w pierwszej kolejności chcąc liczyć na darmowe środki trzeba rejestracji konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl. W formularzu rejestracyjnym wystarczy podać tylko swoje podstawowe dane.

Natomiast wymagane jest to, aby wpisać obowiązkowo kod promocyjny —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że niżej wymienione bonusy będą aktywne, a jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. STS i inni legalni bukmacherzy w Polsce oferuje doskonałe promocje i bonusy n start.

Bonus do 1640 PLN na start u bukmachera STS online

To sprawia, że pozostaje użytkownikowi dokonanie już pierwszej wpłaty, która jest objęta promocja 100% do 300 PLN:

Przykład: użytkownik dokonał depozytu o wartości 200 PLN. Wówczas na jego konto trafi premia o tej samej wartości, ale w formie środkowych bonusowych.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Natomiast po dokonaniu drugiego i trzeciego depozytu również gracz otrzyma darmowe środki o wartości 50 % wpłaty odpowiednio do 500 PLN i 700 PLN.

Dodatkowo bukmacher STS online oferuje bezpieczne pierwsze kupony swoim graczom, w których to można liczyć na zwroty stawki za przegrana:

  • do 100 PLN na zakłady bukmacherskie
  • do 20 PLN na Betgames online
  • do 20 PLN na sporty wirtualne

Na sam koniec warto jest dodać, że na sam start każdy z graczy od bukmachera STS online może otrzymać 1640 PLN w formie środkowych bonusowych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowana kasa dla graczy od BetCris
Następny artykułTyper PKO Ekstraklasy. Bonus od Fortuny za obstawienie meczy
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.