Bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom limitowaną akcję promocyjną za obstawienie spotkań z europejskich pucharów. Za przegrany kupon typer otrzyma zwrot stawki.

Jak odebrać 50 zł od STS na eliminacje LM?

Jak odebrać 50 zł od STS na eliminacje LM?

Nie da się ukryć, ze na brak emocji w ramach europejskich pucharów nie można narzekać. Bowiem ciekawych spotkań nie brakuje, a poza tym możemy obserwować polskie ekipy.

Natomiast legalny bukmacher STS online oferuje akcję promocyjną „Obstaw i odbierz do 50 PLN”, a jest ona dostępna w dniach do 7 lipca do godziny 23:59. Typer, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Pewne 50 PLN na europejskie puchary

Warunki akcji promocyjnej „Obstaw i odbierz do 50 PLN” są niezwykle proste. Bowiem wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym to OBOWIĄZKOWO znajdować się minimum jedno zdarzenie dot. eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w piłce nożnej.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Dodatkowo kupon promocyjny musi zostać zagrany za minimum 20 PLN, zaś jego kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot 50% stawki, która może wynieść do 50 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS online na sam start oferuje każdemu użytkownikowi na start darmowe środki w postaci premii za KAŻDY z trzech pierwszych depozytów, aż do 1500 PLN!

Poza tym, każdy pierwszy kupon z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem. To sprawia, że w momencie przegranej typer może liczyć na zwrot całej stawki.

Lecz na uwadze trzeba mieć to, że powyższe bonusy koniecznie trzeba aktywować. A dokonać to można jedynie poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. W STS rejestracja jest szybka i bezproblemowa, wystarczy kilka chwil.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEkspert + na UFC 275. 20 000 PLN od Fortuny za obstawienie walk
Następny artykułDarmowe bonusy za obstawienie meczy w eWinner. Extra 50 PLN co weekend
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.