Jedna z aktywnych promocji legalnego bukmachera Betcris jest to „Kasa na okrągło”, w której to typerom codziennie mogą liczyć na freebety o wartości 20 PLN.

Codzienne bonusy od bukmachera BetCris. Co tydzień 140 PLN

Codzienne bonusy od bukmachera BetCris. Co tydzień 140 PLN

Warunki oferty promocyjnej „Kasa na okrągło” są bardzo proste. Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada konto u legalnego bukmachera www.Betcris.pl i ma je zweryfikowane.

Po spełnieniu tych warunków codziennie każdy gracz ma prawo zakręcić kołem fortuny gdzie to użytkownik wylosuje pytanie. Następnie ma 15 sekund na jego odpowiedź.

Kasa na okrągło od BetCris

Jeśli typerowi uda się poprawnie na nie odpowiedź to w nagrodę bukmacher Betcris przyzna freebet o wartości 20 PLN.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jest dodać, że na przestrzeni tygodnia na konto gracza może trafić nawet 140 PLN. A za otrzymane środki typer będzie mógł obstawiać mecze.

Aktualny kod promocyjny w Betcris

Każdy nowy gracz obstawienie meczów u bukmachera Betcris może rozpocząć od Cashbacku. To sprawia, że w przypadku przegranej typer otrzyma zwrot 100% stawki do 200 PLN.

Na uwadze trzeba mieć jedynie to, że powyższy bonus będzie aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego–>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces rejestracji konta w Betcris zajmie dosłownie kilka chwil.


MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy za obstawienie meczy w eWinner. Extra 50 PLN co weekend
Następny artykułJaki jest aktualny kod promocyjny w STS?
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.