W związku z odbywającymi się Mistrzostwa Europy w siatkówce bukmacher Fortuna oferuje promocję „Happy Hours”, w której to akcji zwiększa wygrane o 14%.

Kupony bez podatku na Mistrzostw Europy w siatkówce

Kupony bez podatku na Mistrzostw Europy w siatkówce

Promocja skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna, poza tym wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Z tej akcji można skorzystać w godzinach 15:00 – 16:00, w dni kiedy swoje pojedynki rozegrają Polacy. Pierwsze boje Biało – Czerwoni rozegrają 13 września z Estonią oraz 15 września z Holandią.

Chcąc wziąć udział w tej akcji swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI i dodać bonus „Happy Hours„.

Bukmacher dopuszcza jedynie typy z oferty przedmeczowej. Natomiast na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z Mistrzostw Europy 2020.

Stawka kuponu promocyjnego jest dowolna. Każdy gracz sam wybiera za jaką kwotę dokona zagrania kuponu.

bonus bez wpłaty za darmo w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który dokonał zagrania kuponu, a spełnia on powyższe warunki promocji, a do tego ostał rozliczony jako wygrany to bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

W ramach tego promocji każdy użytkownik może zagrać dowolną ilość kuponów.

Fortuna: Darmowy bonus dla graczy bez wpłaty

Bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom darmowy bonus za dokonanie rejestracji i wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE. To sprawi, że na ono gracza trafi freebet o wartości 20 PLN.

Jednak to nie wszystko użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na bonus równowartości depozytu. Otrzymać maksymalne można do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera Fortuna
Następny artykułBonus na Ligę Mistrzów od legalnego bukmachera BetClic
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.