Legalny bukmachera w Polsce eFortuna w swojej ofercie posiada usługę „Bet on Games”, gdzie to legalnie można grać i obstawiać gry karciane. Jest to już kolejny operator, który oferuje graczom legalną gry w karty.

Karciany Pewniak na Bet On Games w Fortunie

Karciany Pewniak na Bet On Games w Fortunie

„Bet on Games” jest to symulowana gra karciana, gdzie gracze legalni i to w dodaktu na żywo mogą grać w gry karciane. I to z prawdziwym krupierem. Nie da się ukryć, ze jest do ciekawa propozycja dla użytkowników. Tym bardziej, że usługa dostępna jest przez całą dobę.

W dodatku legalny bukmacher eFortuna online wychodzi swoim graczom na przeciw i oferuje ciekawą promocję „Karciany pewniak”, w której za obstawienie można otrzymać extra środki. Jest ona wyłącznie dostępna na stronie www.eFortuna.pl w dniach od 19 do 22 grudnia do godziny 23:59.

Extra 10 PLN na gry karciane:

Promocja „Karciany pewniak” polega na zagraniu co najmniej pięciu kuponów jednego dnia, na którym będą znajdować się same zdarzenia z gier karcianych. Warto jest mieć na uwadze, że stawka każdego kuponu nie może być mniejsza niż 5 PLN.

Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Po spełnieniu powyższych warunków promocji gracz otrzyma pewne 10 PLN i to nie zależenie od tego, jak ich kupony zostały rozliczone. Pełny bonus może zostać wykorzystany na zakłady w Bet on Games.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera eFortuna 2021:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim użytkowników ofertę promocyjną na sam start, w której to gracze mogą liczyć na:

  • darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 210 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie pod warunkiem, że typer wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Wówczas będzie mógł liczyć na extra premię do 2230 PLN w formie środków bonusowych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS rozdaje bonusy. Pewne 50 PLN na aplikację mobilną
Następny artykułBonusy powitane u legalnych bukmacherów w Polsce 2021
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.