W sobotę 22 czerwca zostanie rozegrane FAME MMA 4, podczas to której swoje walki stoczą chociażby Ambroziak z Zielińskim czy też Linkiewicz z Bogusz. W związku z tą imprezą bukmacher LvBet przeprowadza promocje, gdzie to nagrodzi łącznie dziesięciu najlepszych typerów. Zwycięzca otrzyma 1500 PLN.

Nagrody dla najlepszych typerów FAME MMA 4

Nagrody dla najlepszych typerów FAME MMA 4

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej akcji.

Promocja dostępna jest jedynie do momentu rozpoczęcia się gali FAME MMA 4, czyli do 22 czerwca do godz. 20:00.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon za minimum 20 PLN z oferty przedmeczowej na zmagania gali FAME MMA 4.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

W tej akcji biorą udział zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Jednak należy pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty bukmachera na galę FAME MMA 4.

Z tej akcji są wykreślone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe oraz z wykorzystaną opcją Cash-out.

Bukmacher nagrodzi łącznie dziesięciu najlepszych typerów, których kurs całkowity będzie najwyższy. Zwycięzca tej promocji otrzyma bonus w wysokosci 1500 PLN. Podział nagród wygląda następująco:

1 Miejsce 1500 PLN
2.Miejsce 1000 PLN
3.Miejsce 800 PLN
4.Miejsce 500 PLN
5.Miejsce 400 PLN
6.Miejsce 300 PLN
7.Miejsce 200 PLN
8.Miejsce 150 PLN
9.Miejsce 100 PLN
10.Miejsce 50 PLN

Warto jest pamiętać, że jeden gracz może otrzymać jeden bonus.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułME U21: Mniejsze przegrane u bukmachera Forbet
Następny artykułDarmowa gotówka za rejestrację u bukmachera TOTALBet – bez depozytu
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.