Legalny bukmacher STS nagradza wszystkich swoich użytkowników darmowymi bonusami za obstawianie meczy. Wystarczy zagrać kupon lub kupony każdego dnia za minimum 100 PLN, aby otrzymać extra 20 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowe bonusy za aktywność dla typerów

Darmowe bonusy za aktywność dla typerów

Warto jest podkreślić, że oferty bukmacherów są bogate, ponieważ rozgrywane są pojedynki praktycznie w każdej dyscyplinie, tj. piłce nożnej, tenisie, koszykówce, czy też siatkówce.

Bukmacher STS natomiast wychodzi naprzeciw swoich graczom i oferuje limitowaną ofertę promocyjną, tj. „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”, która składa się z etapów. od poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59, aż do odwołania.

Typer, który chce skorzystać z tej akcji promocyjnej na uwadze musi mieć fakt, że koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Dokonać tego trzeba w dodatku przed zagraniem jeszcze pierwszego kuponu promocyjnego.

Pewny bonus za obstawienie meczy:

W ramach oferty promocyjnej „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy” dostępne są wyłącznie kupony AKO, które w dodatku muszą spełniać następujące warunki:

  • kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85
  • wyłącznie typy z oferty przedmeczowej
Darmowy bonus bez depozytu od STS online – Kod promocyjny: BETONLINE

Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że kupon musi zostać zawarty i rozliczony w tym samym dniu.

Użytkownik, który zagra zakłady za minimum 100 PLN i spełniają one powyższe warunki promocji otrzyma w gratisie 20 PLN. Środki zostaną przyznane niezależenie od tego, jak zostały one rozliczone.

Bonus za rejestrację bez wpłaty własnej:

Bukmacher STS oferuje graczom bardzo ciekawy bonus powitalny. Użytkownicy, którzy wpiszą hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym mogą liczyć nawet na premię o wartości 1229 PLN.

Wystarczy, że gracz dokona pełnej rejestracji konta, a w zamian otrzyma 29 PLN. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. W dodatku nie trzeba dokonać żadnej wpłaty, aby ta kwota znalazła się na koncie typera.

Użytkownik, który zdecyduje się dokonać już pierwszego depozytu może liczyć na premię jej równowartości, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 20 000 PLN za obstawianie meczy w Betclic
Następny artykułTypuj strzelców bramek i odbierz do 120 PLN w Betclic
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.