W związku ze spotkaniami elewacyjnymi do Mistrzostw Europy 2020 bukmacher Fortuna przeprowadza promocję sowim graczom, w której to przyznaje darmowy freebet o wartości 10 PLN.

Fortuna freebet za darmo

Fortuna freebet za darmo

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Wystarczy do dnia 13 października do godz. 20:45 zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się minimum trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej na spotkania z piłki nożnej.

Bukmacher Fortuna wymaga podczas tej akcji, żeby na kuponie znajdywały się dowolne zdarzenie ze spotkania pomiędzy Polską, a Macedonią w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020.

Warto jest wiedzieć, że zagrany kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN. Jednak z promocji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

betfan darmowy kod promocyjny

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako wygrany. To oprócz wygranej kwoty gracz otrzyma darmowy freebet o wartości 10 PLN od bukmachera Fortuna.

Fortuna: Darmowy bonus dla graczy bez depozytu

Legalny bukmacher Fortuna oferuje graczom darmowe środki bonusowe. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETOLINE podczas rejestracji, aby dokonać aktywacji pakietu powitalnego.

Wówczas za sama rejestrację bukmacher Fortuna przyznaje darmowy freebet o wartości 20 PLN i to bez dokonania wpłaty. Po dokonaniu pierwszej wpłaty można liczyć na bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN oraz cashback do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSpecjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetFan
Następny artykułWiększe wygrane o 14% u legalnego bukmachera LvBet
Najlepsi w Polsce legalni bukmacherzy internetowi oferują doskonałe promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, wszystko to od Polskich bukmacherów online.